![🤔](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8d/1.5/16/1f914.png)
![👎](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td6/1.5/16/1f44e.png)
![📈](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5a/1.5/16/1f4c8.png)
Яка ж основна мета приватизації? Виділили декілька основних пунктів:
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tba/1.5/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tba/1.5/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tba/1.5/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tba/1.5/16/2705.png)
Отже, переваги очевидні. Погоджуєтесь?
Проінвестувати в розвиток держави та придбати майно на аукціоні залюбки допоможуть Кваліфіковані спеціалісти майданчика «Державніторги.Онлайн» https://dto.com.ua. Ваш персональний менеджер надасть повний супровід від реєстрації на сайті до підписання угоди з організатором аукціону. Для детальної консультації телефонуйте за номером (044)490-11-91 або пишіть нам у Viber (067)495-09-99, info@dto.com.ua
Слава Україні! ![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc5/1.5/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6e/1.5/16/1f49b.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc5/1.5/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6e/1.5/16/1f49b.png)